تبلیغات در مهراز

مهراز نام برندی فعال در زمینه معماری است که فعالیت خود را از ابتدای سال 1392 با انتشار اولین فصلنامه الکترونیکی تخصصی معماری آغاز کرد. فصلنامه الکترونیکی مهراز اولین فصلنامه آنلاینی است که به صورت تخصصی و حرفه ای به مباحث معماری می پردازد و به صورت رایگان از وب سایت مهراز و سایر وب سایت های معتبر معماری منتشر می شود. مهراز تا کنون با استقبال جامعه معماری روبرو شده است. بیشتر از 20.000 بار دانلود هر شماره و انتشار در سایت های معتبر معماری و همکاری با بیش از 18 سازمان و نهاد دولتی و خصوصی گواهی بر این ادعاست.

 

tarefe

vighegi

سخنی با همراهان مهراز

بیش از چهار سال است که با شما هستیم. در این مدت تمام تلاشمان را به کار گرفتیم تا محتوایی ارزشمند با چیدمانی درخور برای شما ارائه کنیم. ارزشمندترین دارایی ما شما هستید، شمایی که مهراز را با علاقه دنبال می کنید، نظر می‌نویسید، تماس می‌گیرید و صدای خودتان را به گوش ما می رسانید. مهراز همیشه رایگان بوده و خواهد ماند. اما همانطور که می دانید، هر رسانه‌ی مستقلی هزینه هایی دارد. ما نیز در تامین این هزینه ها از شما طلب همراهی می‌کنیم. اگر شما مجله مهراز را دوست دارید، می توانید مبلغی به دلخواه برای حمایت از ما پرداخت کنید.

همکاری با مهراز

hamkari

فصلنامه آنلاین تخصصی معماری مهراز جهت گسترش فعالیت های خود  و تکمیل کادر متخصص، از افراد توانمند و داوطلب در بخش های زیر دعوت به همکاری می نماید:

-  مترجم متون تخصصی معماری

-  پژوهشگر حوزه هنر، فلسفه و یا ادبیات

-  پژوهشگر حوزه معماری

-  منتقد هنر و معماری

-  عکاس پرتره

-  عکاس خبری

-  عکاس معماری

-  گرافیست و صفحه بند

-  خبرنگار آشنا به اصول خبری

-  فیلم بردار

-  تدوین گر فیلم

-  صدا بردار و تدوین گر صدا

-  تصویر ساز

-  ویراستار

-  طراح وب و یا متخصص در زمینه مدیریت وب سایت

-  فعال آشنا به شبکه های اجتماعی

-  مدیر روابط عمومی

-  بازاریاب و فعال تجاری و بازرگانی در حوزه معماری

-  و علاقه مندان تحقیق و نگارش در حوزه معماری

مهراز، اولین فصلنامه آنلاین تخصصی معماری است که فعالیت حرفه ای خود به صورت مستقل از سال 1391 آغاز نموده و با توجه به تجارب کسب شده، همکاری های صورت پذیرفته با نهادها و انجمن های فعال، جذب بیشترین میزان مخاطب در بین مجلات معماری و ... اهداف بلند مدت و روشنی را دنبال می کند. از همین رو بیش از همه به همراهی افرادی توانمند، با علاقه و پشتکار نیازمند است.

از علاقه مندان به همکاری در مجله مهراز خواهشمند است رزومه خود را به همراه مشخصات کامل (مشخصات فردی، تحصیلی، اطلاعات تماس، مهارت ها، علاقه مندی ها، زمینه فعالیت و ...) به آدرس ایمیل مجله به آدرس زیر ارسال نمایند:

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
www.mehrazmagazine.com

02177591945

درباره مهراز

" ديوارهاي ِ کهنه شکافد

تا

برهرپي ِ شکسته،برآيدعمارتي "

"احمد شاملو"

فصلنامه پیش رویتان اولین نشریه آنلاین تخصصی معماری است که از سال 1391 آغاز به کار کرده و حاصل تلاش معماران جوانیست که تصمیم گرفته‌اند به جبران بخشی از  بدهی معماران نسل جوان به فرهنگ و معماری ایران کهن بکوشند و در همین راستا تنها با هدف خدمت به جامعه معماری گرد هم آمده‌اند تا با همفکری دست به فعالیت در این زمینه بزنند. نام فصلنامه را "مهراز" انتخاب کردیم که از دو کلمه "مه" به معنی بزرگ و "راز" به معنی سازنده تشکیل شده و در گذشته به معماران اطلاق میشده و می توان گفت نام فارسی کلمه عربی "معمار" است.

فصلنامه مهراز توجه عمده اش را به معماری معاصر ایران معطوف کرده و در کنار آن نیز نیم نگاهی به وقایع معماری روز در سطح بین الملل دارد. از همین رو هر شماره از فصلنامه به طور اختصاصی به یک موضوع خاص می پردازد. اکثراً موضوع اصلی مهراز بررسی پرونده حرفه ای و زندگی یکی از معماران تاثیرگذار در معماری معاصر ایران است. علاوه بر این در بخش های دیگر با پرداختن به رویدادهای مهم و تهیه گزارش ها و  مقالات و گفت و گوهای مختلف سعی در آگاهی رسانی به مخاطبان و افزایش دامنه فعالیت مجله را دارد. در نهایت در بخش آخر 10 عکس منتخب از 10 عکاس بین المللی در زمینه معماری منتشر می گردد.

فصلنامه مهراز به صورت الکترونیکی و رایگان از طریق وب سایت مهراز منتشر شده و در دسترس شما عزیزان قرار می گیرد.

در نهایت، مهراز حرکتی جدید و نهالی تازه در فضای معماری کشور است که خالی از عیب و نقصان نیست و نیاز به حمایت و پشتیبانی از طرف تمام قشرهای جامعه حرفه ای دارد. ما را از نظرات و انتقادات سازنده خود محروم نسازید.

فصلنامه مهراز دارای پروانه انتشار به شماره  79614 از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و همچنین مجوز نشر از سازمان رسانه های دیجیتال می باشد.